Колишній чоловік Памели Андерсон звинуватив акторку в брехні

Не так давно стало відомо, що американська модель та актриса Памела Андерсон вп’яте вийшла заміж за продюсера Джона Пітерса, але вже через 12 днів після весілля пара оголосила про розлучення.

Як розказала Андерсон, причиною розриву став важкий характер чоловіка, який хотів в усьому її контролювати, але в Джона геть інша думка з цього приводу.

Продюсер особисто звернувся до журналістів видання Page Six, щоб розповісти свою версію того, що відбувається. За словами Пітерса, це не він, а Памела запропонувала одружитися.

— Звичайно, коли вона написала мені повідомлення, що хоче одружитися, це було схоже на мрію, хоча я й був заручений з іншою. Я кинув усе заради неї. Немає більшого дурня, ніж старий дурень, – прокоментував свій шлюб з Андерсон чоловік.

Більш того, після весілля Джон виплатив борг акторки, який складав аж 200 тисяч доларів (4,9 мільйона гривень).

Також з’ясувалося, що саме продюсер став ініціатором розриву. Підтверджують це повідомлення, які він надіслав журналістам в якості доказів.

— Люба Пеммі, ці останні 9 днів були чудовим святом кохання, але весь цей шлюб з адвокатами і боргами мене налякав. Це змусило мене зрозуміти, що в мої 74 роки я хочу простого та спокійного життя, а не інтернаціональної любові, – написав Пітерс акторці перед розлученням.

Чоловік пояснив, що Андерсон пов’язана з сайтом «Jazmin», який межує з порнографією, і саме це турбувало його найбільше. Представники акторки заперечують цю інформацію, пише lux.fm.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...