Зак Брафф пояснив, чому не захищав стосунки з юною Флоренс П’ю

Шанувальники Флоренс П’ю неоднозначно сприймають її відносини з Заком Браффом.

Актриса молодша за свого коханого на 21 рік, і користувачі не перестають нагадувати їй про це. Коли Флоренс прийняла оборонну позицію і захищала свої відносини з Заком, той довгий час взагалі не коментував роман з нею. Нещодавно в інтерв’ю MR PORTER зірка «Клініки» пояснив, чому так довго мовчав.

Він згадав відео, яке Флоренс записала навесні. У ньому актриса звернулася до хейтерів і закликала їх відписатися від її сторінки, якщо їх обурює її спосіб життя і стосунки з Заком. Вона також повторила, що є дорослою людиною, яка робить свій вибір і має право зустрічатися з тим, з ким хоче.

В інтерв’ю Брафф похвалив Флоренс за те, як вона дала відсіч тролям. «Вона просто села, дістала телефон, включила запис і все сказала. Я подумав тоді: наскільки грамотно вона говорить, наскільки чітко формулює. Я не міг зрівнятися з нею. Тому вирішив, що не буду [робити заяв]», — поділився актор.

Варто відзначити, шанувальники Флоренс часто запитували актрису, чому вона одна відстоює відносини з Заком, припускаючи, що йому немає до цього діла.

Також в інтерв’ю Зак розповів про популярному подкасті Fake Doctors, Real Friends, який він веде разом зі своїм другом і колегою по «Клініці» Дональдом Фейсоном. Там актори обговорюють своє життя і пригоди в Голлівуді. «Мені здається, це стало хітом, тому що люди як би підслуховують нашу дружбу», — зазначив Брафф.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...