Вупі Голдберг розповіла, чому її не хотіли брати в культовий фільм «Привид»

Днями Вупі Голдберг в бесіді з Наомі Кемпбелл розповіла про те, що вона далеко не відразу була затверджена на роль ясновидиці Оди Мей Браун в знаменитій фентезійної мелодрамі «Привид».

За словами 64-річної актриси, спочатку їй сказали, що вона «занадто велика» для участі в цьому фільмі:

Коли я запитала свого агента щодо можливості пройти прослуховування, то у відповідь почула: «Вони в тобі не зацікавлені. Вони вважають, що за габаритами ти занадто велика, через що люди не захочуть дивитися цей фільм». Не те щоб я порівнюю себе з кимось, але Марлон Брандо теж був значних розмірів. Великі персонажі мають право на життя.

Після цього Голдберг змирилася, що в «Привиді» їй місця немає, але незабаром отримала ще один дзвінок від свого агента. Виявилося, що Патрік Суейзі наполегливо вимагав, щоб Голдберг все-таки дали шанс:

Мій агент зателефонував мені і сказав: «Пам’ятаєш про той фільм, в який тебе не захотіли брати? Вони найняли Патріка Суейзі, і він захотів дізнатися, чому вони від тебе відмовилися». Коли Патрік дізнався, в чому справа, він заявив: «Я не погоджуся на зйомки до тих пір, поки ми не з’ясуємо, чи дійсно вона не підходить. Це просто смішно. Вона ж чудова». Раніше ми ніколи з ним не зустрічалися, але він був моїм шанувальником!

Під час зйомок «Привиди» Голдберг і Суейзі дуже подружилися і надалі продовжували підтримувати близькі стосунки. Сам фільм став світовим хітом, принісши Голдберг премії «Оскар», «Золотий глобус» і BAFTA.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...