Вілл Сміт: поліція кілька разів називала мене «нігером»

Голлівудський актор Вілл Сміт розповів про досвід спілкування з поліцією Філадельфії.

Вілл Сміт розповів про досвід, який він мав з поліцією у Філадельфії, коли США продовжують боротися зі смертю кількох чорношкірих американців від рук поліції.

Актор у розмові з Анжелою Рай  у своєму подкасті «Один із Анжелою Рай» звернувся до руху Black Lives Matter.

51-річний актор говорив про те, що зіткнувся з расизмом з боку поліції у Філадельфії, сказавши: «Я виріс у Філадельфії. Я виріс при мері Ріццо. Він пішов від начальника міліції до мера, і він мав залізну руку».

«Мене не раз називали поліцейські у Філлі», — додала зірка. «Мене часто зупиняють. Тож я розумію, що таке бути в поліції за таких обставин, щоб відчути, що ти «окупований».

Сміт пояснив, що відвідував католицьку школу в приміській Філадельфії, що відкрило йому очі на те, як чорні громади діють під наглядом порівняно з переважно білими районами.

«Білі діти були щасливі, коли з’явилися поліцейські, і моє серце завжди починало битися частіше», — поділився Сміт. «Люди, які не виростають тут, просто не можуть зрозуміти. Ви просто не можете зрозуміти, що таке відчуття, як ти живеш на окупованій території».

Сміт продовжив: «По-друге — у мене двоє чорних синів, що їздять навколо по району. Отже, коли я побачив цього поліцейського з руками в кишенях, я сказав собі: «Що відбувається всередині цієї людини, щоб просто зробити щось іншій людині. Для мене лютість виправдана при гніті. Це також може бути справді небезпечним».

Сміт сказав, що люди повинні бути «обережними, щоб контролювати власну лють» і почав обговорювати мирні протести по всьому світу щодо расизму та жорстокості в поліції.

«І це те, над чим я дуже багато працював. Що мені подобається у мирних акціях протесту, це як мирні протести, які відображають дзеркало демонічних образів вашого гнобителя. Чим більше ви все ще знаходитесь у вашому мирному протесті, тим чіткіше дзеркало для гнобителя, щоб світ бачив і вони могли бачити себе», — додав він.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...
Load...