Вікторія Бекхем порушила 20-річну безвуглеводну дієту через чоловіка

46-річна Вікторія Бекхем — велика шанувальниця спорту і правильного харчування.

Відомо, що майже 20 років тому Вікторія викреслила зі свого життя прості вуглеводи, тому солодке і борошняне в її раціоні під забороною. Але, як повідомляє Daily Mail, колишня співачка, незважаючи на надзвичайну строгість своєї дієти, почала їсти піцу і пиріжки, які став готувати її чоловік Девід Бекхем.

Повідомляється, що під час карантину Девід освоїв підготовку на дров’яної печі і особливо відзначився в приготуванні піци і пиріжків з безліччю різних начинок. Інсайдер каже, що Вікторії настільки подобається куховарство чоловіка, що «їй все мало».

«Вікторія не торкалася до вуглеводів з 2001 року. Але на карантині Девід почав експериментувати з рецептами і став сам готувати тісто. Спочатку вона хотіла обійтися маленьким шматочком, але все пішло далі, особливо їй сподобалися пиріжки, їй все було мало їх», — поділилося джерело. Але, за його словами, Вікторія, яка дуже любить приготовлену на пару рибу з овочами, вже повертається до здорового харчування. Ймовірно, колишня співачка дала собі послаблення на час літніх канікул.

Сувора і стримана Вікторія Бекхем вже не вперше потрапляє в новини через порушення власних звичок. На початку літа вона здивувала Інтернет фотографією, на якій посміхається широкою посмішкою. Фотографію виклав молодший син Вікторії, Круз, і він теж здивувався усмішці мами. «Все-таки моя мама посміхається», — підписав він кадр.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...