Бекхем облисів під час пандемії COVID-19

Бекхем облисів під час пандемії COVID-19

Всюдисущі папараці підловили футболіста під час “карантинного” шопінгу і довели, що часи шикарної шевелюри спортсмена залишилися позаду.

Користувачі соціальних мереж активно обговорюють нові знімки британського футболіста Девіда Бекхема: в період пандемії коронавірусу спортсмен обзавівся зрадницької плішшю.

Бекхем прославився завдяки не тільки своєму спортивному таланту, а й шикарною шевелюрі. На Вімблдонському турнірі 2019 року його ідеальна укладка була на місці, але з приходом 2020 року і спалаху пандемії ситуація різко змінилася. Останнім часом 45-річний футболіст все частіше носив капелюхи і кепі, але забув надіти головний убір під час поїздки за продуктами.

У мережі обговорюють нові знімки папараці, зроблені під час “карантинного” шопінгу Бекхема: шоковані фанати констатували, що через коронавірус футболіст втратив головне багатства – волосся.

Шанувальники зійшлися на думці, що кілька років тому футболістові довелося вдатися до пересадки волосся. А от видання Daily Mail припустило, що через нинішню пандемію, суворі заходи ізоляції та закриття “зіркових клінік” і салонів Девід просто не встиг повторити “чарівну” процедуру.

Представники знаменитого подружжя Бекхемів відмовилися коментувати ситуацію, що склалася, що викликало нову хвилю обговорень.

Поділитись