Ванесса Хадженс записала відео про своє ставлення до епідемії COVID-19

Ванесса Хадженс — популярна актриса з музичних фільмів «Класний мюзикл», а також з романтичних комедій Netflix.

Її нове відео викликало бурю обурення в соціальних мережах. Ванесса Хадженс вела прямий ефір в своєму Instagram, в якому вона говорила зі своїми шанувальниками, в основному молодими людьми. Під час чату була піднята тема коронавірусу, і слова актриси викликали в Інтернеті дуже бурхливу реакцію.

Все почалося з того, що в якийсь момент її попросили відкласти заплановану поїздку в Лондон до липня через пандемію коронавірусу. Хадженс сказала, що таке рішення було би нісенітницею.

Мабуть, актриса не сприймає ситуацію всерйоз, тому що вона заявила, що розуміє ситуацію з вірусом і ставиться до нього серйозно, але в той же час вона сказала такі слова: «Навіть якщо всі будуть щось робити, люди помруть. Це жахливо, але в той же час неминуче».

У відповідь на ці слова актрису звинуватили в егоїзмі, нерозсудливості і черствості. Незадоволені підкреслюють, що смерть не є неминучою і її можна уникнути, якщо всі будуть слідувати вказівкам і залишатися вдома.

Сама актриса спробувала розрядити обстановку в InstaStories в Instagram. Вона стверджує, що її слова були вирвані з контексту, і це було не те, що вона мала на увазі. Вона сидить удома одна і закликає всіх робити те ж саме, але … чи вірить хтось в її каяття?

Потім Ванесса опублікувала в Твіттері заяву з вибаченнями. Вона стверджує, що зрозуміла, що її слова були байдужими і недоречними перед обличчям ситуації, що склалася.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...