Творець «Вікінгів» пояснив, чому розлучив Рагнара і Лагерту

Серіал «Вікінги» явно не може поскаржитися на брак емоційних зустрічей і розставань, але не завжди рішення щодо деяких персонажів виглядають обґрунтованими.

Наприклад, фанатам було дуже цікаво, чому Рагнар (Тревіс Фіммел) так швидко розлучився з Лагертою (Кетрін Віннік), до того ж обдуривши її з Аслауг (Алісса Сазерленд). Виявилося, творцеві шоу є що сказати з цього приводу.

У недавньому інтерв’ю Cinemablend Майкл Херст заявив, що ніколи не планував дати Рагнару і Лагерті більше часу разом, оскільки вже на початку «Вікінгів» герой постає хоч і щасливим у шлюбі, але розчарованим «відсутністю у нього можливості плавати і досліджувати землі на захід від Скандинавії». Так що наступні події були лише логічною жертвою амбіцій Рагнара.

Шоураннер додав, що в момент, коли почалася вся історія, сільська ідилія персонажів вже підійшла до кінця.

Немає нічого незвичайного в тому, щоб почати серіал в переломний момент, і саме це я і зробив. Світ повинен був змінитися, і Рагнар і Лагерта змінилися разом з ним,- зауважив Херст.

Звичайно, незважаючи на те що пара розлучилася, їх емоційний зв’язок зберігався протягом усього шоу, і багато подій були обумовлені саме їй. Виходить, рішення шоураннер розділити Лагерта і Рагнар було зваженим і продуманим, адже інакше певним сюжетним лініях в серіалі не знайшлося б місця.

До речі, актори, які зіграли персонажів, розійшлися в думці про те, що станеться з Рагнаром і Лагертою в Вальхаллі. Фіммел зауважив, що пара повинна возз’єднатися в загробному житті, а ось Винник заявила, що нічого про це не знає і насолоджуватися пишністю Вальхалли її персонаж буде на самоті.

Нагадаємо, шостий і фінальний сезон «Вікінгів» перервався на середині, і епізоди повинні вийти на екрани до кінця цього року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...