Тіни Кароль знялася у фотосесії в американському каньйоні Антилопи

Нова фотосесія співачки ексклюзивно вийшла в журналі Viva, зйомки якої пройшли в мальовничому каньйоні Антилопи в Арізоні.

На знімках співачка демонструє бездоганну форму: мабуть, кожен шанувальник артистки погодиться з тим, що зараз вона неймовірно гарна. У білому і червоному сукнях, що підкреслюють ідеальну фігуру, Тіна позувала в одній з найкрасивіших місць планети. Автором фото стала Аліна Симоненко.

Крім того, в інтерв’ю журналу Тіна Кароль докладніше розповіла про гала-концерти «Різдвяна історія з Тіною Кароль», робота над якими йде повним ходом: «Цей проект про наші традиції, про диво українського Різдва — напіврелігійний, напівфольклорний, напівестрадний жанр, який за кордоном в Christmas-дні дуже популярний. У нас такі проекти ніхто не робив. І я вірю: «поки живі традиції — жива країна». Моя мета — нагадати українцям про Різдво, про те, з чого складається наш фольклор: гадання, щедрівки, колядки, вуличні співи, вертеп, танці, кутя, 12 пісних страв. У ньому поєднані культура, релігія, традиції для майбутніх поколінь. Як потрібно загадувати свої мрії на Різдво, щоб вони збулися».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...