Суд дозволив Брітні Спірс найняти собі адвоката в справі про опікунство

Суд дозволив американській співачці Брітні Спірс найняти власного захисника для представлення її інтересів у справі про опікунство над нею, повідомила газета The New York Times.


Раніше адвокат Семюел Д. Інгхем, якого суд призначив артистці в 2008 році, подав заяву про звільнення.Видання пише, що представляти виконавицю в цій справі буде колишній федеральний прокурор Метью Розенгарт. Він, як розповіли джерела газети, буде більш активно діяти і наполягати на припиненні опікунства батька співачки. До цього Розенгарт працював з Шоном Пенном і Стівеном Спілбергом.

Брітні Спірс — одна з найпопулярніших співачок кінця 1990-х — початку 2000-х. Психічне здоров’я артистки, що вживала алкоголь і наркотики, похитнулося після розлучення з чоловіком Кевіном Федерлайном в 2007 році. Вони були одружені з жовтня 2004 по липень 2007 року, у пари є двоє синів.

Батько Брітні Спірс отримав опікунство над нею в 2008 році за рішенням суду. Виконавиця бореться за відсторонення Джеймса Спірса від опікунства, проте в листопаді минулого року лос-анджелеський суд встав на сторону її батька. У листопаді 2020 роки після чергового запиту Спірс про позбавлення батька права на опікунство за рішенням суду співопікунів артистки стала фінансова компанія Bessemer Trust.

У червні 39-річна Спірс у віртуальному режимі виступила по телефону на новому судовому засіданні в Лос-Анджелесі з проханням позбавити батька статусу опікуна. Співачка розкритикувала дії своєї сім’ї, а також зазначила, що вона травмована і нещасна. Пізніше видання Variety повідомило, що суддя, імовірно, вирішив відхилити запит артистки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...