Брітні Спірс шукає нового адвоката для звільнення від опікунства батька

Брітні Спірс шукає нового адвоката для звільнення від опікунства батька

Американська співачка Брітні Спірс зв’язалася з черговою великою юридичною фірмою, щоб знайти адвоката для звільнення від опікунства її батька Джеймса Спірса.

Про це в суботу, 10 липня, повідомляє TMZ.

«Відповідно до моєю заявою в відкритому суді 23 червня 2021 року моїми правами і моїм бажанням покласти край вищезазначеного опікунства щодо мого батька Джеймі П. Спірса, я бажаю вибрати власного адвоката з юридичної фірми Грінберг», – йдеться в заяві, підписаному виконавицею.

Відповідно до джерел TMZ, Спірс хоче найняти в якості захисника в суді колишнього федерального прокурора Метью Розенгарта. Він упродовж багатьох років представляв ряд відомих клієнтів, включаючи Стівена Спілберга, Шона Пенна, Бена і Кейсі Аффлек.

За інформацією видання, Розенгарт і його команда поки офіційно не погодилися представляти Брітні.

Відзначається, що Сем Інгхем, колишній адвокат Брітні Спірс, перестав представляти інтереси співачки на початку цього тижня після того, як суд відхилив її позов про позбавлення опікунства батька.

23 червня 39-річна артистка виступила на засіданні Верховного суду округу Лос-Анджелес по відеозв’язку з закликом припинити опікунство її батька Джеймса Спірса над нею. Співачка розповіла суду, що піддавалася численним психіатричним оглядам і лікуванню і що батько травмував її своїм контролем. За словами артистки, батько карав її за відмову виконувати його вимоги, через що вона відчувала себе «поневоленої».

Поділитись