Стівен Кінг розповів про сварку з Джоан Роулінг

Американський письменник Стівен Кінг розповів подробиці своєї сварки з автором серії книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг через питання про трансгендерних людей.

Про це повідомляє The Daily Beast.

Відзначається, що конфлікт між авторами почався в червні минулого року. За словами Кінга, письменниця заблокувала його в соціальній мережі Twitter після того, як він встав на захист трансгендерних людей.

«Ось у чому справа: вона може висловити свою думку. Так влаштований світ. Вона думає, що транс-жінки небезпечні або що вони чомусь не жінки, або якась у неї ще там проблема з цим. Наприклад, думка про те, що хтось, що «маскується» під жінку, збирається напасти на «справжню» в туалеті — якщо Роулінг вірить у все це, у неї є право на свою думку. Але вона розлютилася на мене, коли я висловив своя», — зазначив він.

Раніше письменницю звинуватили в неповажних ставленні до транссексуалів, трансгендерів, які не відносять себе ні до чоловічої, ні до жіночої статі. Роулінг опублікувала на своїй сторінці в Twitter репост запису з заголовком «Точка зору: після COVID-19 потрібно створити більш справедливий світ для людей, які менструюює». У коментарі до посту вона іронічно пожартувала над автором, який відмовився від використання звичного слова «жінка».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...