Стала відома реакція Бреда Пітта на звинувачення Анджеліни Джолі в насильстві

Голлівудський актор Бред Пітт був «убитий горем», дізнавшись, що його колишня дружина Анджеліна Джолі збирається представити в суді докази побутового насильства з його боку.

Про реакцію актора таблоїду New York Post розповіло джерело, близьке до Пітта.

«Бред убитий горем через те, що Анджеліна вирішила йти цим шляхом. Після їхнього розлучення у пари залишилося багато негативних емоцій. Він взяв відповідальність за свої дії, визнав свої минулі помилки, перестав пити», — повідав співрозмовник газети.

Джерело заявило, що спільне життя Джолі і Пітта «була дуже пристрасною і в певні моменти токсичною»: «Як і у багатьох пар, у них були сварки, але вони також пережили багато хорошого».

«Бред і його представники ніколи не атакували Анджеліну. Але тепер його захист вважає, що витік (повідомлення про те, що Джолі постане перед судом з доказами насильства) сталася з розрахунком на те, щоб вплинути на рішення суду. Бред вважає, що його намагаються ізолювати від власних дітей, і він вкрай засмучений цим», — додав співрозмовник газети.

19 березня стало відомо, що старший син Джолі та Пітта, 19-річний Меддокс дав в суді свідчення проти батька. Раніше повідомлялося, що Джолі надасть докази домашнього насильства з боку колишнього чоловіка в рамках шлюборозлучного процесу, який почався у вересні 2016 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...