Сніжана Бабкіна заговорила про дієту після пологів

Не так давно мережу шокувала звістка про вагітність Сніжани Бабкіної, здавалось би. Але останній триместр дружини знатного українського артистка минув швидко та шанувальників здивувала ще одна, не менш резонансна новина: «Народила хлопчика».

Чи не одразу користувачі буквально таки засипали профіль уже як багатодітної зіркової матусі численними запитаннями, на які знатна танцівниця і досі шукає відповіді.

Одне із них – дієта матусі після пологів. Якщо вже усі подробиці вагітності обговорили та назвали ім’я новонародженого малюка (а його, до речі, назвали Єлисеєм), то саме час поговорити про те, як треті пологи пережила власне Сніжана Бабкіна. Зараз же жінка розповіла про особливості свого раціону.

І поки зірковий татусь співає для малюка пісні, мама намагається прийти у форму. За словами Сніжани Бабкіної, вона буквально таки із першого дня після пологів і до сьогодні активно стежить за своїм харчуванням. Разом з тим, хореограф пообіцяла своїм підписникам, що якнайбільше за рік повернеться до бувалих параметрів. Хоча, з огляду на все, і сьогодні у Сніжани Бабкіної все у нормі.

«Ви дуже просили. Я відповім. Якщо комусь знадобиться, буду рада. Це мій третій досвід годування. Годувала довго. З Артуром (перша дитина) годувала ще кілька дітей. Але це вже тема для окремої публікації. Зараз про харчування мами. Перші два тижні після пологів – сувора дієта. Пишу про все, що їла. І головне, нічого не забути», – після чого Сніжана Бабкіна більш ніж детально розписала свій раціон та продукти, які вона споживає зараз.

Шанувальники іменитої багатодітної матусі, у свою чергу, почали ділитись власним досвідом з вагітності та пологів. Декому подібні рекомендації Бабкіної неабияк припали до душі, інші ж заявили, що дієта – це зайве. Особливо, якщо із формами усе гаразд, пише voiceshowbiz.com.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...