Слава Камінська розповіла про свого нового коханого

Солістка групи «НеАнгели» Слава Камінська в програмі «ЖВЛ» на «1 + 1» розповіла про свій новий коханого.

Слава Камінська запевняє: діти — це найкраще, що сталося в її житті. Обидві вагітності артистка провела на роботі і до останнього давала концерти і знімалася в кліпах. Після обох пологів співачка вже через 2 тижні поверталася на сцену. Слава — мама лояльна, заборон у неї майже немає, вона впевнена, що все повинно бути дозовано. Наприклад, п’ятирічний Леон за допомогою планшета вивчає іноземні мови. І часто щаслива мама картає себе за те, що приділяє дітям мало уваги. «Лаура заходить в кімнату і каже: «Мамо, а чому ти спиш?», А мама чотири доби каталася по різних містах, спала в автобусі, і їй хочеться просто поспати в ліжку, щоб мене ніхто не чіпав», — ділиться співачка в програмі «ЖВЛ», яка виходить на «1 + 1» з понеділка по п’ятницю о 18:00.

Артистка зізналася, що дочка Лаура в усьому на неї хоче бути схожою і у неї вже навіть є власний мікрофон. Однак Слава Камінська не хоче, щоб дівчинка йшла по її стопах:

«Я не хочу, щоб вона була співачкою. Це важка праця, хоча всім здається, що ти нічого не робиш. А це така енергетика, іноді Хейта стільки, що для психіки це досить важко. До речі, Леон теж сказав, що хоче бути співаком. У них обох бездоганний слух».

Однак якщо раніше Слава Камінська любила відпочивати з друзями, то тепер у неї в пріоритеті — діти. Замість галасливої ​​вечірки вона вибирає тихий сімейний вечір з найважливішими для неї людьми, тим більше після того, як влітку 2019 го шлюб артистки з пластичним хірургом Едгаром Камінським розпався.

Едгар Камінський з дітьми бачиться і зазвичай вони живуть у колишньої свекрухи співачки. З новою обраницею батька Леон і Лаура вже познайомилися. На питання, чи знайома сама Слава Камінська з нею, артистка відповідає: «Ми з нею не знайомі». Але співачка не збирається перешкоджати спілкуванню дітей з дівчиною батька. Дітей колишнє подружжя не ділили. Слава впевнена — вони повинні залишатися з мамою.

Також артистка зізналася, що Едгар Камінський не платить їй аліменти:

«Мені дуже шкода, що у нас чомусь в законодавстві прописано, що всі навпіл, але тягнуть на собі зазвичай все мами. Я не подавала на аліменти, грошей він мені на дітей не дає. Платить за садок. Дякую за це».

На питання про те, чи є у Слави Камінської зараз чоловік і чи знайомий він з дітьми, зірка відповіла:

«Так. Звичайно, вони знайомі, діти ж живуть з мамою. Потрібно показувати їм, що є і нормальні відносини, маму можна любити, цінувати і поважати».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...