Сильвестр Сталлоне може повернутися до ролі Судді Дредда в серіалі «Мега-Сіті-1»

Багато фанатів «Судді Дредда» вже давно чекають новин про останній спробі відродити франшизу — серіалі «Мега-Сіті-1».

Компанія Rebellion ще в 2017 році оголосила, що береться за розробку шоу, і ось тепер генеральний директор Джейсон Кінгслі трохи розповів, що відбувається з прийдешнім серіалом.

Кінгслі заявив, що хоче побачити в серіалі продовження фільму 2012 року, і оскільки права на персонажів вже знаходяться в руках у Rebellion, це цілком можна буде зробити, ось тільки спочатку «потрібно позбутися від вірусу». Також він додав, що над сценаріями була виконана величезна робота і в цілому до зйомок все готово.

За словами Кінгслі, у студії є цікава ідея і щодо акторів — передбачається, що в серіалі з’являться Карл Урбан і Сильвестр Сталлоне, які грали легендарного персонажа в «Судді Дредд 3D» (2012) і «Судді Дредд» (1995) відповідно. Про те, яким чином вдасться об’єднати в одному шоу представників двох поколінь, він промовчав.

Схоже, фанатам нема про що турбуватися. Робота кипить, і як тільки пандемія стихне, зйомки серіалу стартують і справедливість в Мега-Сіті-1 буде відновлена. Кінгслі, звичайно, натякнув на якісь труднощі з фінансуванням, які з’явилися через коронавірус, але напевно цю ситуацію вдасться вирішити. Правда, навіть приблизної дати виходу на екрани у шоу поки немає.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...