Шерон Стоун розповіла в інтерв’ю про самотність, кар’єру, секс та родину

61-річна актриса Шерон Стоун знялася для обкладинки листопадового номера Allure і дала відверте інтерв’ю, в якому торкнулася безлічі тем — від своєї зовнішності до інтимних стосунків.

Про красу

«Люди неймовірно злі. Вони думають, що якщо ви гарні, то повинні бути дурні. Вони змусять вас відчувати себе менше і дрібніше. Якщо кому-то природа подарувала красу, ми повинні прийняти її і насолоджуватися. Я так вдячна своєму тілу. Правда, в молодості все мені говорили, що з ним щось не так — занадто багато того і цього. Коли йшли зйомки «Основного інстинкту», гример кожен день наносив на мене кілограм косметики і щовечора я його ретельно змивала. Але найбільше в плані краси я шкодую, що занадто часто вискубувала брови і занадто рідко користувалася сонцезахисним кремом».

Про улюблений вік

«Мої 40 років були такі прекрасні! Хоча я не працювала, тому що 40-річним актрисам не давали ролей. Я була просто мамою трьох красивих хлопчиків, відновлювалася після інсульту і боролася за опіку над старшим сином в суді. Але у всіх цих випробуваннях було щось прекрасне. У ті роки моїм найбільшим бажанням було, щоб хто-небудь закохався в мене. Можливо, з партнером моє життя і я сама були б менш жорстокими».

Про секс

«Те, що секс стає краще з віком, для мене — спекулятивне твердження. Я думаю, секс залежить не від віку, а від стосунків з партнером. Секс заради сексу зараз мені не цікавий. Але мені зовсім самотньо. І було б неправильно заперечувати, що щастя від незалежності не йде в комплекті з меланхолією і тугою. Іноді я плачу, але це не погано, це життя. Зараз я вчуся радіти кожному дню».

Про синів

«Я намагаюся виховати їх мислячими молодими людьми, даю їм максимум інформації про світ. Коли вони стали старше і досягли пубертату, то виявили в собі інші якості і почали вести себе інакше. Спочатку думаєш, що вони здуріли, але потім усвідомлюєш: кожен з них тепер — цілісна особистість».

Про кар’єру

«Моя кар’єра могла б скластися зовсім по-іншому. Я думаю, що я більше і ширше, ніж просто секс-символ. Коли я захворіла, то не змогла потім повернутися в бізнес, хоча чоловікові б це дозволили. Мене відправили в кінець черги, і я почала заново — з епізодичних ролей на телебаченні. Колишня кінозірка втрачає все. Це фантомне відчуття сили, якої насправді у тебе вже немає. Я вирішила написати книгу і тільки що її закінчила. Я хочу прочитати її мамі, яку неймовірно люблю, і запитати її думку. Зараз мені важко заводити друзів, але ті, хто також був раніше популярний — Фей Данауей і Ширлі Маклейн, допомогли мені і сказали, що головне — не вживати наркотики і не скотитися».

 

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...