Ліам Хемсворт почав зустрічатися з новою дівчиною

Ліам Хемсворт почав зустрічатися з новою дівчиною

Публічні виходи Майлі Сайрус і Ліама Хемсворт, які розлучаються, наводять на думки про те, що ніякого жалю і розбитих сердець їх шлюб не спричинив.

Оголосивши про розлучення на початку серпня, Майлі моментально зайнялася дослідженням власної сексуальності на яхті в разом з моделлю Кейтлін Картер. Але цей зв’язок виявився скороминущим, і вони з Кейтлін «розлучилися». Судячи з того, які короткі перепочинки Майлі робить між партнерами, можна запідозрити, що вона боїться залишатися вдома одна. Не минуло й двох тижнів після розриву з Кейтлін, як Майлі помітили на побаченні з її давнім приятелем, 22-річним австралійським співаком Коді Сімпсоном.

Тим часом Ліам, якому дісталася вся паперова робота (в кінці серпня він подав документи на розлучення) теж не вішає носа. Хоча між колишньою дружиною і новою дівчиною він все ж зробив двомісячну паузу. Що примітно, новій дівчині Ліама теж 22 роки, звати її Медісон Браун, вона – актриса, і давно мріяла про братів Хемсворт. Про що свідчить випуск шоу The Zach Sang Show, гостею якого вона стала в червні цього року.

Ведучий шоу в рамках старовинної гри «Переспати, вбити, одружитися» запропонував Медісон вибрати одну з цих участей для Х’ю Джекмана, Марго Роббі і Кріса та Ліам Хемсвортів. У 51-річного Х’ю, звичайно, не було жодного шансу, Марго згодилася в якості дружини, а що стосується Ліама і Кріса, то Медісон, не шкодуючи емоцій, поділилася своїми фантазіями про те, що б вона зробила з братами, якщо б у неї з’явилася можливість.

“Я б убила Х’ю Джекмана, взяла в дружини Марго Роббі і переспала б з братами Хемсвортами – відразу з двома одночасно. Вийти заміж за них я б не змогла – я занадто невпевнена у собі людина, і швидше за все сказала б їм: «Ви дуже привабливі … вам назавжди заборонено виходити з дому». На той момент, очевидно, Медісон ще не була знайома з Крісом і Ліамом, тому могла собі дозволити такі вольності. Але мрії збуваються – і ось вже Медісон на знімках папараці пожирає Ліама очима.

Поділитись