Сестра Брітні Спірс заявила про погрози на свою адресу через скандал з опікою

Молодша сестра американської співачки Брітні Спірс Джеймі Лінн заявила, що побоюється за своє життя після того, як підтримала родичку в її боротьбі проти опіки батька.

Сестра поп-виконавиці розповіла, що їй і її родичам погрожували вбивством.

«Привіт, я поважаю, що кожен має право висловлювати свою думку, але не могли б ви припинити, будь ласка, загрози смертю, особливо загрози смертю дітям», — написала дівчина в Instagram.

23 червня Брітні Спірс виступила на засіданні Верховного суду округу Лос-Анджелес по відеозв’язку з закликом припинити опікунство її батька Джеймса Спірса над нею. Співачка розповіла суду, що піддавалася численним психіатричним оглядам і лікуванню і що батько травмував її своїм контролем. За словами артистки, батько карав її за відмову виконувати його вимоги, через що вона відчувала себе «поневоленою».

У своїх свідченнях Спірс також поскаржилася на неможливість реалізовувати власні бажання, наприклад зробити перерву в роботі, вийти заміж або знову народити дитину, оскільки ці рішення залишаються за опікуном.

30 червня суд в Лос-Анджелесі (штат Каліфорнія) відмовив співачці в задоволенні прохання про відсторонення її батька від контролю за її багатомільйонними статками.

Джеймс Спірс 13 років контролює питання, що стосуються особистого життя, фінансів і кар’єри своєї дочки. Він був призначений її опікуном в 2008 році після того, як вона була госпіталізована через нервового зриву.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...