Селена Гомес веде переговори про зйомки в трилері в дусі «Чорного лебедя»

Як передає Variety, Селена Гомес ось-ось буде затверджена на провідну роль в хоррор під назвою «Ляльковий дім», дії якого розгорнуться на нью-йоркській сцені високої моди.

Разом з тим Гомес стане продюсером фільму разом з Шоном Леві і Деном Коеном з компанії 21 Laps Entertainment. Правами на проект володіє студія STXfilms, чий голова Адам Фогельсон заявив:

Участь Селени відкриває перед цим проектом відмінні перспективи. Вона надзвичайно талановита не тільки як актриса, але і як продюсер. Творчий союз Селени з Шоном і Деном, які є фахівцями в галузі трилерів і фільмів жахів, є великою підмогою для «Лялькового дому». Ми в захваті від того, як все складається.

«Ляльковий дім» описують як психологічний трилер, близький за духом до відомій картині Даррена Аронофскі «Чорний лебідь» (2010). Сценаристом нового фільму виступить дебютант Майкл Пейслі, тоді як режисерське крісло поки залишається незайнятим.

Останнім часом Гомес все більше віддає перевагу працювати по той бік камери. Так, вона є продюсером майбутнього анімаційного фільму Sony «Монстри на канікулах 4». Крім того, вона виступила виконавчим продюсером романтичної комедії «Галерея розбитих сердець», прем’єра якої відбулася в вересні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...