Аманда Сейфрід знову стала мамою і поділилася знімком дитини. Фото

34-річна зірка фільму «Знедолені» стала мамою вдруге.

Актриса і її чоловік Томас Садоскі стали батьками хлопчика. Новина про народження дитини пара підтвердила в Instagram благодійної організації War Child.

З моменту народження нашої дочки три роки тому наша прихильність ні в чому не винним дітям, які так сильно страждають від конфліктів і воєн, стала рушійною силою в нашому житті. А з народженням нашого сина робота INARA і War Child стала нашою дороговказною зіркою, — йдеться в заяві пари.

Аманда і Томас також виховують 3-річну дочку Ніну. Вони одружилися в березні 2014 року, коли Аманда була вже на 9 місяці вагітності. В умовах пандемії коронавірусу Сайфред з чоловіком і дітьми живе в відремонтованому фермерському будинку в штаті Нью-Йорк.

У серпні Аманда розповідала, що під час карантину мама допомагала їй ростити доньку.

Моя мама живе з нами — вона наша няня. У мене просто прекрасне життя, тому що вона для нас як третій батько. Мені дуже пощастило, я знаю. Коли дочка прокидається, вона або йде в нашу кімнату, або спускається вниз. І якщо ми все ще спимо, вона може побути з моєю мамою, вона рано встає, — поділилася Сейфрід.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,