Проморолик від Disney+ натякає, що третій сезон «Мандалорця» вийде в 2021 році

Хоча третій епізод другого сезону шоу «Мандалорець» тільки виходить на потоковому сервісі Disney +, фанати вже зараз задаються питанням, коли ж вийде третій сезон популярного серіалу.

Нещодавно пройшла інформація про те, що зйомки нового сезону можуть початися зовсім скоро, а шоураннер Джон Фавро розповів, що планує почати зйомки нових епізодів до кінця року. За словами режисера, на його плани ніяк не вплинули обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19.

Судячи по новому відео, випущеному словацьким відділенням Disney + на YouTube, потоковий сервіс все ще планує випустити третій сезон космічного шоу в наступному році. У всякому разі, в проморолику можна розгледіти кадр, прямо вказує на це.

Проте варто нагадати, що раніше Disney + вже міняв свої плани, заявлені в промороликах. Так, наприклад, попереднє відео, присвячене планам на 2020 рік, підтверджувало вихід міні-серіалу «Ванда / Віжн» ще до кінця року. Але якраз сьогодні було оголошено про те, що прем’єра серіалу з Елізабет Олсен і Полом Беттані в головних ролях насправді відбудеться в січні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...