Про розлучення Джонні Деппа напишуть в книзі від зірки «Піратів Карибського моря»

Британський актор Грег Елліс, який виконав роль Теодора Гроувс в «Піратах Карибського моря», випускає книгу під назвою The Respondent: Exposing the Cartel of Family Law.

При її написанні актор вирішив спиратися не тільки на власний досвід розлучення і битви за опіку. Грег включив в неї розповіді Джонні Деппа і Алека Болдуіна про їх гучних шлюборозлучних процесах. Болдуін навіть написав передмову для цієї книги.

Елліс заявив, що своїм твором хотів викрити «архаїчну і нелюдську» судочинство з її «гендерними упередженнями».

Джонні Депп схвалив роботу свого колеги по зйомках, описавши її як «одночасно страшне нагадування і необхідну терапію для будь-якого, хто переживає звинувачення і травми, що представляє собою сучасний американський розлучення», пише DailyMail.

Тим часом судові розгляди Деппа з його колишньою дружиною Ембер Херд тривають вже більше чотирьох років. Актриса звинуватила чоловіка в домашньому насильстві, через що він втратив ролі в «Фантастичних тварюк» і можливості повернутися до образу Капітана Джека Горобця.

Кар’єра актора як і раніше зруйнована, незважаючи на те, що пізніше Ембер викрили у брехні. Самою ж Херд не грозить ніяке покарання за неправдиві свідчення через вичерпаний термін давності.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...