Принца Гаррі і Меган Маркл попередили про загрозу викрадення їхнього сина

Колишній офіцер особистої охорони принцеси Діани, Кен Уарфе, попередив про збільшену загрозу викрадення Арчі Харрісона — сина британського принца Гаррі і герцогині Сассекської Меган Маркл.

Про це повідомило  видання Daily Mail.

Уарфе в інтерв’ю телепрограмі Good Morning Britain висловив упевненість, що існує серйозна небезпека викрадення правнука королеви Великобританії на тлі позбавлення його батьків оплачуваної охорони після відмови від королівських обов’язків, який вступить чинності 1 квітня 2020 року.

За словами Уарфе, королеві Єлизаветі II і батька принца Гаррі, принцу Чарльзу, слід оплачувати охорону Гаррі і Меган з власних коштів. За його словами, це не буде безпрецедентним випадком, оскільки королева фінансує охорону принцес Беатріс і Євгенії, дочок другого сина принца Ендрю.

Безперервна охорона принца Гаррі, Меган і Арчі, що забезпечується британськими платниками податків, обходиться в £ 1 млн на рік. Більше 90% глядачів телепрограми Good Morning Britain в ході інтернет-опитування порахували недоречним забезпечення безпеки принца Гаррі, Меган Маркл і їх дитини за рахунок коштів платників податків.

13 січня стало відомо, що Канада, в якій проживає подружжя, тимчасово візьме на себе турботу про безпеку британського принца, однак після зміни статусу Меган і Гаррі 31 березня Королівська канадська кінна поліція припинить охорону сім’ї.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...