Принц Вільям взяв з собою на полювання 7-річного сина і розгнівав зоозахисників

Принц Вільям взяв з собою на полювання сина — принца Джорджа.

Традиційна королівська розвага відбулася під час відпочинку в Шотландії, поруч з замком Балморал (де сім’я Кембридж приєдналася до королеви). Як повідомляє Daily Express, семирічний Джордж поки не брав в руки рушницю, однак стрілянина по диким птахам викликала у нього інтерес.

Тим часом зоозахисники в пух і прах рознесли принца Вільяма за таке виховання. «Це може травмувати його психіку», «Чому він вчить дитину», «Ніхто не повинен ставати мисливцем», — переживають коментатори в соцмережах.

Крім того, Вільяма звинуватили в «зневажливому ставленні» до прем’єр-міністра Шотландії Ніколи Стерджен, яка давно виступає проти полювання. У 2018 році вона писала в «Твіттері»:

«Абсолютно зрозуміло, чому зображення мертвих тварин, виставлених в якості трофеїв, з острова Айлей так засмучують і ображають людей. Уряд Шотландії розгляне поточну ситуацію і необхідність внесення змін до закону».

Але, незважаючи на це, члени королівської сім’ї продовжили свою традицію полювання на шотландських землях. І Вільям, і його брат принц Гаррі полювали на тетерева з юних років.

Група із захисту прав тварин PETA заявила, що участь дитини в полюванні може «зменшити чутливість Джорджа до страждань тварин». Однак зоозахисникам в соцмережах протистоять фанати монархії. Вони захищають традиції королівської сім’ї і наполягають на тому, що критика в даному випадку недоречна.

«Це не трофейне полювання і не відстріл рідкісних тварин. Тому я не бачу проблем», — написав один з користувачів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...