Принц Вільям довгі роки витратив на «перевірку» Кейт Міддлтон на роль дружини

Історик Роберт Лейсі каже, що Вільям піклується про репутацію «фірми», босом якої він колись стане.

Не секрет, що розлад у стосунках між принцом Гаррі і принцом Вільямом загострився, в тому числі, через те, що Гаррі одружився на Меган Маркл. Перед весіллям Вільям запропонував брату не поспішати і переконатися в тому, що він «не засліплений потягом» до обраниці, а це сильно зачепило Гаррі.

Історик Роберт Лейсі в своїй новій книзі Battle of Brothers: The Inside Story of a Family in Tumult розглянув цей момент і припустив, що Вільям турбувався нема про особисте життя брата, а про репутацію королівської родини, тому радив йому не поспішати одружуватися на Маркл. Автор зазначає, що Вільям і до своєї дружини довго придивлявся.

Довгі роки він «провадив співбесіди» і Кейт Міддлтон, ніби перед прийняттям на роботу. Тому Гаррі не міг не поцікавитися, чи дійсно Вільям думає про особисте життя брата або все ж думає про своє благополуччя. Можливо, він переживав про долю «фірми», босом якої він колись стане. Тому відповідь Гаррі був різким і образливим, — пише Лейсі.

Раніше інсайдер розповів, що життя Гаррі в тіні Вільяма поклала початок їх конфліктів.

Була жахлива ревнощі і боротьба за владу з боку Гаррі, — сказало джерело і додав, що справи стали гірше, коли Вільям і Кейт Міддлтон оголосили про заручини в 2010 році.

Всі погляди були прикуті до майбутнього короля Англії і його дружині. Королева і її помічники вклали величезну кількість часу і енергії в підготовку Кейт до її майбутньої ролі. А Гаррі відчував себе абсолютно обділеним. Коли Кейт стала помітною фігурою в його родині і успішно просувалася по королівської сходах, Гаррі був переповнений гнівом і обуренням. Напруга між Гаррі і Вільямом з Кейт наростало ще до того, як з’явилася Меган Маркл, — поділився інсайдер.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...