Принц Гаррі не повернеться в Англію найближчим часом

Нещодавно з’явилися новини про те, що в цьому році принц Гаррі планує злітати додому, в Англію.

Але зараз інсайдер стверджує, що Гаррі і його дружина Меган Маркл не повернуться до Англії в доступному для огляду майбутньому. Ситуація, звичайно, може змінитися, якщо справа торкнеться здоров’я членів сім’ї. Але поки вони не поспішають перестрибнути через Атлантику, — сказало джерело.

Раніше інше джерело з оточення Меган і Гаррі розповідав, що вони зблизилися з королівською родиною під час пандемії. У батька Гаррі, принца Чарльза, в березні виявили коронавірус, і він тиждень провів в ізоляції.

Їх сімейна драма не так страшна, наскільки цього хочеться таблоїдам. Пандемія зробила їх більш згуртованими, — сказав інформатор.

При цьому нещодавно повідомлялося, що королеві не сподобалося виступ Меган і Гаррі на американському ТБ, коли вони закликали людей йти на вибори президента. Пара дала зрозуміти, що не підтримує політику Трампа. А Трамп після цього сказав, що він «не в захваті» від Меган, і побажав удачі Гаррі, «тому що вона йому знадобиться».

Джерело з палацу зазначило, що це поставило королеву в незручне становище і через це Меган і Гаррі можуть позбавити титулів Королівської Високості, які вони досі носять, хоч і не користуються ними.

Схоже, що це порушення угоди. Якщо Трампа переоберуть і він приїде з візитом до королеви, як їй виправдатися за те, що її онук і його дружина висловлювалися проти Трампа? — пояснив інсайдер.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...