Принц Гаррі має проблеми з алкоголем через смерть матері — принцеси Діани

Принц Гаррі в телеінтерв’ю програмі «Я, якого ти не бачиш», розповів журналістці Опрі Уїнфрі про проблеми з алкоголем, що виникли через бажання заглушити біль після втрати матері — принцеси Діани.

Про це повідомляє Бі-бі-сі.

«За вечір п’ятниці або суботи я міг випити стільки, Скільки люди випивають за тиждень. Я робив це не тому, що мені це подобалося, а тому що я намагався заглушити біль», — зізнався онук королеви Великобританії.

За його словами, сім’я не хотіла говорити про смерть Діани, а він повинен був «мовчки страждати». У підсумку він був дуже злий через загибель матері.

Родичі вважали, що принц самостійно впорається з тиском преси та душевними стражданнями, але проблеми посилилися, а найстрашнішим став період з 28 до 32 років, розповів Гаррі. Тоді принцу доводилося справлятися з панічними атаками і сильною тривогою.

«Кожен раз, коли я надягаю костюм і зав’язую краватку мені доводиться грати роль і йти «грати», дивитися в дзеркало і говорити самому собі: «пішли», — розповів він.

За його словами, він готовий був приймати спиртне або наркотики, щоб звільнити себе від цих відчуття.

В ході тієї ж бесіди принц Гаррі зізнався, що переломним моментом в його житті стала зустріч з його майбутньою дружиною — актрисою Меган Маркл. Молоді люди познайомилися на «побаченні всліпу» в 2016 році, тоді ж Гаррі почав проходити психотерапію, яка допомогла йому впоратися з душевними переживаннями.

Крім того, однією з основних причин зречення від виконання обов’язків старших членів королівської сім’ї і переїзду в США Гаррі назвав тиск з боку родичів.

17 травня в Букінгемському палаці заявили, що принц Гаррі і його дружина повинні відмовитися від використання титулів герцога і герцогині Сассекській, якщо син принца Чарльза так розчарований своєю королівською сім’єю.

Принцеса Діана загинула в Парижі в ДТП в 1997 році. Її молодшому синові Гаррі на той момент було 12 років.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...