Орландо Блум присвятив татуювання своєму псу, який зник: «Майті загинув»

Тиждень тому Орландо Блум втратив улюбленого пса — пуделя по кличці Майті.

Разом зі своєю нареченою Кеті Перрі він прочісував околиці і розпитував перехожих, але Майті ніде не було. А вчора Орландо і Кеті знайшли його нашийник …

Оплакавши чотириногого друга, Блум негайно зробив на грудях татуювання з його ім’ям. Процесом створення тату, а також переживаннями Орландо поділився в своєму Instagram.

«Майті тепер по ту сторону. Після семи днів пошуків сьогодні, на сьомий день (число завершення), ми знайшли його нашийник. За цей тиждень я виплакав більше сліз, ніж очікував, але це заспокоїло мене. Я перевернув кожен камінь, проповз всі нори, обшукав кожен двір, кожен струмок. З нами були дві собаки-нюхачі».

Раніше, коли ще йшли пошуки, Блум описав свій стан:

«Не пригадаю жодного випадку в своєму житті, коли я був так розбитий. Біль, яку я відчуваю в останні дні і безсонні ночі при думці про те, що мій маленький дружок втрачений і наляканий, а я нічого не можу зробити, щоб захистити його, — це кошмар наяву.

Я вдячний моєму маленькому Майті за те, що він навчив мене: любов вічна і є істинним сенсом відданості. Я впевнений, він дивився на мене зверху, бачив, як я свищу в кожному дворі, як я роблю все можливе. Він був більше, ніж просто приятель — це була зв’язок душ. Пробач. Я люблю тебе. І спасибі тобі. Спочивай з миром, моє серденько, Майті, мій маленький дружок», — написав у мікроблозі Орландо і подякував усім, хто допомагав йому з пошуками.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...