Колін Фаррелл розповів про «Бетмена» Метта Рівза

Колін Фаррелл, який в новому «Бетмена» режисера і сценариста Метта Рівза зіграє роль Пінгвіна, в інтерв’ю SFX Magazine розповів про новий проект.

«Метт Рівз виконав неймовірну роботу, щоб зберегти Бетмена знайомим, але в той же час зробити його унікальним і новим. Бути частиною цього всесвіту захоплююче. Я в захваті. Я дивився фільми про Бетмена зі своїми дітьми. Але цей сценарій неймовірно оригінальний. Він спирається на комікси, але не запозичує щось конкретне. Він спирається на міфологію персонажа в цілому. Я не бачив нічого подібного».

Актор також розповів про Роберта Паттінсона в ролі Бетмена:

«Він дійсно дуже талановитий артист, і в деякому сенсі він справжнісінький Бетмен. У нас є ілюзія Брюса Уейна. Так що, я думаю, Паттінсон ідеально підходить для цієї ролі. І до того ж він добре виглядає в героїчному костюмі».

В даний час прем’єра фільму «Бетмен» запланована на 1 жовтня 2021 року. Очікується, що зйомки поновляться у вересні. З чуток, після закінчення робіт над фільмом Метт Рівз займеться створенням серіалу, в якому розповідатиметься про поліції Готема. Вихід серіалу планується на HBO Max.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...