Онука Софії Ротару виходить заміж за мільйонера зі списку Forbes

Внучка співачки Софії Ротару Софія Євдокименко показала в соцмережах нового молодого обранця: ним виявився українець Денис Жданов, який потрапив до рейтингу кращих молодих IT-підприємців Європи Forbes.

Про це повідомляє «Собеседник». За даними порталу, Євдокименко вже давно живе в Нью-Йорку і працює моделлю. Нещодавно вона розлучилася з бізнесменом з Франції Марко Дюменілем, який дуже подобався її бабусі.

Новий бойфренд дівчини — 31-річний мільйонер, IT-підприємець, віце-президент з маркетингу компанії Readdle. «Собеседник» стверджує, що Євдокименко і Жданов планують одружитися в 2021 році.

Раніше Forbes розповів, що Жданов «починав зі зйомної квартири в Україні і нульових інвестицій», але Readdle зуміла вибудувати «потужну екосистему додатків для підвищення продуктивності», в тому числі Spark, Documents, Scanner Pro, Calendars і PDF Expert.

Мобільними додатками компанії Жданова користується понад 40 мільйонів людей. Жаданов заявляв, що хоче надихнути нове покоління підприємців, особливо українських, своїм прикладом.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...