Олена Войченко прокоментувала розлучення з Володимиром Остапчуком

Несподіванкою для багатьох шанувальників Володимира Остапчука виявилася новина про його розлучення з дружиною Оленою Войченко.

Незабаром пара підтвердила цю інформацію в ексклюзивному коментарі для Viva.ua. Олена так прокоментувала розлучення:

«На жаль, життя, непередбачувана штука і в моїй трапилися незаплановані мною зміни. Знаю, що нові виклики зроблять мене сильніше і краще. Я щаслива, що прожила 15 років люблячи і даруючи свою любов. Починаючи від студентства в невеликому містечку, відсутності нічого, крім любові і один одного, роботи вчителями, постановки загальних цілей, які привели до переїзду в столицю, успіху в кар’єрі, життя на дві країни, заради дітей і прагнень пізнавати світ. Я рада, що змогла роками підтримувати, допомагати, радити, бути надійним, вірним партнером і пройти і цей шлях достойно, пліч-о-пліч. Ціную цей життєвий досвід, адже кожен мій день був наповнений абсолютно різними палітрами фарб. Цей період був як американські гірки. Але головне, це те, ким ми стали сьогодні і чого досягли разом».

«Найголовніша моя цінність — мої діти. Вони моє головне щастя в житті. Кожен мій день і кожен мій крок присвячений їм. Протягом тижня я роблю все, щоб їхні очі світилися від щастя і від того, що ми робимо втрьох: школа, танці, басейни, Kids cooking club, малювання і прості, затишні вечори разом. Але по неділях у них є особливий привід для щастя — це танці тата в Шоу. Я хочу щоб вони були щасливі. Я завжди робила і буду робити все, щоб діти пишалися татом. Тому прошу вас голосувати, щоб він став ще ближче до перемоги. Для них сьогодні важлива перемога тата в Танцях», — написала Олена.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...