Новий трейлер «Бетмена» забезпечив вибухову популярність пісень «Нірвани»

Видання ComicBook повідомляє, що показ першого трейлера фільму «Бетмен» привів до вибухового зростання популярності пісень групи «Нірвана».

Альбом під назвою Nevermind піднявся до 18 місця в рейтингу продажів Amazon Music і до 22 — в iTunes Store Top 200. Все це завдяки тому, що в трейлері нового «Бетмена» прозвучала фінальна композиція з цього альбому Something in the Way. Перероблена версія пісні Курта Кобейна починає звучати, коли Темний лицар (Роберт Паттінсон) потрапляє на місце злочину, де поліцейський Джим Гордон (Джеффрі Райт) передає йому зелений конверт, що містить рукописну загадку з припискою «Бетмену».

Сам трейлер «Бетмена» теж виявився в лідерах, розташувавшись на лідируючих місцях за кількістю переглядів на YouTube. Вперше глядачі отримали можливість побачити Зої Кравіц в ролі Жінки-кішки і невпізнанного Коліна Фаррелла в ролі Пінгвіна.

Зйомки фільму «Бетмен» були перервані в лютому через пандемію коронавірусу. На даний момент картина готова приблизно на 20-30 відсотків. Режисер Метт Рівз стверджує, що, незважаючи на всі складнощі, він встигне закінчити роботу в строк. Прем’єра картини запланована на 1 жовтня 2021 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...