Настя Каменських рекомендує не виливати свій негатив на близьких

Першою чергою, співачка рекомендує не виливати увесь свій негатив на близьких людей.

Українська співачка Настя Каменських, в рамках онлайн-курсу «Життя в стилі NK» допомагає своїм прихильниками стати кращою версією самого себе.

Звісно, кожен день вона «фарбує» під певну гаму. Сьогоднішній колір – зелений. NK характеризує колір, як енергію.

«Деякі речі наповнюють нас, а деякі, такі як негатив, забирають енергію. Тому я хочу розповісти вам про те, як справлятися з негативом.»

Співачка зазначає, що ніколи не варто піддаватися емоціям та робити необдумані вчинки. Якщо вам треба обсудити якусь проблему з близькими людьми, першою чергою необхідно проаналізувати ситуацію самостійно та вирішити скільки негативу ви можете віддати іншій людині.

У випадку, якщо цифра сягає 50%, Настя радить включити на декілька хвилин звуки природи, це можуть бути звуки дощу, співу птахів чи моря.

«Тепер варто прислухатися до себе ще раз. Скільки негативу залишилося? Якщо менше ніж 10% – можна йти розмовляти. Якщо ні — слухаємо далі море і вирівнюємо дихання.»

Співачка зазначає, що завжди необхідно поставити себе на місце співрозмовника, оскільки, людині легше сприймати вас коли ви пояснюєте щось спокійно, а не тоді, коли кричите, пише wona.com.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...