Наступну премію «Оскар» перенесуть на літо 2021 року

Якби не коронавірус, церемонія могла б відбутися 28 лютого.

Організатори головної кінопремії хочуть перенести 93-ю церемонію нагородження Американської академії кінематографічних мистецтв і наук на чотири місяці через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє британське видання The Sun. Таким чином, найближчий «Оскар» відбудеться в кінці травня або початку червня 2021 року.

Головна причина перенесення «Оскара» — криза кіноіндустрії, викликаний пандемією. Робота над новими фільмами, як відомо, припинена, а прем’єри знятих фільмів чекають закінчення карантину і відкриття кінотеатрів. Через це багато кінопрем’єри зсуваються на кінець цього року або початок наступного.

Представник академії заявив: «Наша мета — допомогти нашим співробітникам і всій галузі безпечно пройти через цей глобальна криза в галузі охорони здоров’я та економіки. Ми знаходимося в процесі оцінки всіх аспектів цієї непростої ситуації і її можливих змін».

За всю історію «Оскара» (з 1929 року) його ні разу не скасовували, але переносили тричі: в 1938 році через повені в Лос-Анджелесі, в 1968 через вбивство Мартіна Лютера Кінга-молодшого і в 1981 після замаху на президента США Рональда Рейгана.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...