Нареченого Дженніфер Лопес звинуватили в злочинній діяльності

Наречений Дженніфер Лопес, Алекс Родрігес, поповнив ряди знаменитостей, яким пригадують помилки минулого.

Нещодавно брат колишньої дружини Алекса звинуватив його в шахрайстві. Справа була на початку нульових, коли Родрігес одружився на Синтії Скертіс і привернув її брата, Костянтина, до спільного бізнесу. Вони разом вклалися в розвиток справи, пов’язаного з нерухомістю: частка Алекса при цьому склала 95%, а Костянтина — 5%. За словами останнього, партнери домовилися, що будуть отримувати свій відсоток від угод, але потім Алекс переконав свояка не забирати відсоток, а вкласти його в подальший розвиток справи. Скертіс, за його словами, втратив через це мільйони: через кілька років бізнес значно виріс і вже оцінювався в мільярд доларів.

В результаті Скертіс подав проти Родрігеса позов на 50 мільйонів доларів, звинувативши того в шахрайстві. У судових документах, що опинилися в розпорядженні Daily Mail, йдеться: «Алекс Родрігес — шахрай і брехун. Спочатку він обдурив свою дружину Синтию, а потім її брата під час спільного ведення бізнесу в сфері нерухомості».

Родрігес звинувачення заперечує, його адвокати готові оскаржувати претензію в суді, який повинен відбутися в серпні.

Раніше громадськість запідозрила Алекса в зраді Дженніфер Лопес. З’явилася інформація про те, що рік тому колишній бейсболіст спілкувався з телезіркою Медісон ЛеКрой і нібито зустрічався з нею в Майамі. Сама Медісон заявила, що спілкувалася з Родрігесом виключно віддалено і що між ними нічого не було.

За словами джерела, Лопес вирішила не вірити чуткам. «Звичайно, вона не в захваті від того, що люди засумнівалися в її відносинах з Родрігесом, але він переконав її, що ні в чому не винен, і вона йому вірить. Вони чекають, коли все це вщухне », — зазначив інформатор.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...