Надія Мейхер розповіла, що не готувалася стати матір’ю трьох дітей

Учасниця золотого складу групи «ВІА Гра» Надія Мейхер розповіла про сімейне життя.

В одному з недавніх інтерв’ю Надія Мейхер міркувала про материнство, а також про те, яких чоловіків вона зустрічала на своєму шляху, пише Viva.

«Скільки я бачила чоловіків, які в бізнесі — гіганти думки, а в особистому житті перетворюються в дитину, яка починає залежати від тебе і намагається зробити тебе залежною», — розповіла Надія Мейхер у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна».

Змінити все змогла тільки одна людина — бізнесмен Михайло Уржумцев.

«Коли я зустріла, так би мовити свою долю — Мішу, у нас був дуже непростий період. Начебто мій чоловік, але як же знайти себе в цих відносинах? Згодом, звичайно, я навчилася цьому почуттю, що у мене є сім’я», — зізналася артистка.

У 2012 році у пари народилася дочка Аня. Тільки її народження змусило Надію перегорнути сторінку під назвою «ВІА Гра». А через 3 роки у подружжя народилася друга дочка — Марія.

«Я не очікувала, що стану матір’ю трьох дітей. Я неймовірно щаслива, але до цього я не готувалася. Не очікувала, що можу бути такою мамою, яка переживає іноді навіть тоді, коли не потрібно. Мамою, яка так піклується», — прокоментувала Надія.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...