Мобі проспав похорон матері через похмілля

Американський діджей Мобі зізнався, що проспав похорон своєї матері, тому що був п’яний і відчував похмілля.

Таку заяву музикант зробив в документальному фільмі Moby Doc, повідомляє Reuters.

У розмові з агентством напередодні виходу картини Мобі зазначив, що багато людей, вже бачили фільм, зосередилися саме на цьому моменті. Як вважає музикант, його мати поставилася б до події з гумором.

«Як не дивно, у моєї мами був чудовий, перекручене почуття гумору. Я думаю, її б це дуже потішило, може бути, трохи жахнуло. Я думаю, в якомусь сенсі вона вважала б це злегка кумедним», — поділився Мобі.

Фільм вийде 28 травня на стрімінгових-сервісах. У документальній стрічці 55-річний виконавець також розповість про важке дитинство, досвіді зловживання психоактивними речовинами, активізм на захист прав тварин і творчі успіхи. У картину також увійшли відео з концертів та інтерв’ю з режисером Девідом Лінчем, який свого часу створив анімаційний відеокліп на нову пісню Мобі «Shot In The Back Of The Head».

У 2019 Мобі випустив біографічну книгу, в якій заявив, що у нього були нетривалі стосунки з Наталі Портман, коли їй було 20 років. Актриса спростувала цю інформацію, заявивши, що в той час їй було всього 18 і романтичних відносин у них з Мобі не було. Після цього багато хто почав критикувати музиканта, вважаючи, що він вирішив використовувати актрису для піару. Пізніше Мобі визнав, що в період знайомства з Портман був егоїстом і не контролював себе через проблеми з наркотиками і алкоголем.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...