Меган Маркл витрачає на охорону 7 тисяч євро в день

Принц Гаррі і Меган Маркл відреклися від британської королівської сім’ї ще в січні цього року і переїхали жити на інший континент.

Кілька місяців подружжя разом з сином Арчі жили в Канаді, а потім переїхали в США. Зараз подружжя знімає будинок в Лос-Анджелесі і саме там перечікують пандемію коронавірусу.

На даний момент їх фінансове становище залишає бажати кращого. У Гаррі немає постійної роботи, Меган лише взяла участь в озвучці документального фільму. Нещодавно Гаррі навіть продав три своїх мисливських рушниці та виручив за них 180 тисяч доларів, але ж подружжя ще й повинні виплатити британській скарбниці борг за ремонт їх лондонського маєтку.

Особлива стаття витрат у Меган і Гаррі — це їх охорона, яку раніше оплачувала британська скарбниця, однак тепер герцоги Сассекські змушені самі платити за власну безпеку. Відомо, що охорона подружжя коштує 7 тисяч євро в день.

На даний момент Гаррі і Меган фінансово допомагає принц Чарльз, який виплачує їм грошові кошти з власних грошей, але навіть їх навряд чи вистачить на всі витрати подружжя.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...