Стало відомо про змову королівської сім’ї проти Меган Маркл

Стало відомо про змову королівської сім’ї проти Меган Маркл

Меган Маркл була переконана, що королівська сім’я будує проти неї змову. У зв’язку з цим герцогиня Сассекська і її чоловік принц Гаррі прийняли рішення покинути Великобританію.

Про це в інтерв’ю Sunday Times Magazine розповіли друзі пари.

«Я думаю, що вона відчувала себе сторонньою з самого початку. Це було не те життя, до якого вона звикла, і вона хотіла піти», – анонімно розповіли вони.

За їх словами, через відчуття ворожості вона «буквально опинилася в ізоляції», коли переїхала в заміську резиденцію членів королівської сім’ї Фрогмор-гаус (Frogmore House) незадовго до народження сина.

Від’їзд герцогів Сассекських був пов’язаний з напруженістю всередині королівської сім’ї, повідомили співрозмовники видання. Проте після переїзду відносини принца Гаррі і принца Вільяма покращилися. Один з друзів припустив, що цього могло сприяти зараження їх батька принца Чарльза коронавірусом.

«Повідомлення про погане самопочуття батька допомогло їм знову зібратися, і тепер спілкування стало більш регулярним. Я не думаю, що все стало чудово, але однозначно стало краще», – розповіли вони.

Крім того, герцогиня Сассекська побоювалася, що придворні палацу завдадуть шкоди її репутації через її американський стиль управління.

У квітні джерела стверджували, що принц Гаррі і Меган Маркл покинули королівську сім’ю через цькування з боку британської жовтої преси. Після рішення королівська пара оголосила, що відмовляються від спілкування з чотирма британськими таблоїдами.

Поділитись