Меган Маркл і принц Гаррі знову опинилися в центрі скандалу

Меган Маркл і принц Гаррі знову в центрі скандалу. На цей раз подружжя звинуватили в спроби пропіаритися на Дні пам’яті загиблих британських солдатів.

Подружня пара прийшла на Національне кладовище Лос-Анджелеса покласти квіти, проте зроблені знімки деякі порахували просто образливими. Справа в тому, що День пам’яті полеглих — шанована подія в Британії. У цей день прості громадяни віддають данину пам’яті загиблим на полі бою солдатам і офіцерам. Поминання щорічно проводиться 11 листопада і закликає зберегти пам’ять про тих, хто віддав свої життя на благо країни і Королеви.

Однак герцогів Сассекських звинуватили в тому, що вони намагаються вкрасти увагу публіки і використовують цю подію в особистих цілях. У своєму Twitter ведучий шоу «Доброго ранку, Британія» Пірс Морган заявив, що Гаррі і Меган спеціально «вирядилися красиво», так як знали, що їх будуть знімати. Деякі блогери підтримали Пірса: «Вбралися і покликали модного фотографа, ганьба».

Чи мають подібного роду претензії хоч якусь підставу? Багатьом відомо, що Морган давно не долюблює цю парочку і часто намагається вколоти їх їдкими і провокаційним зауваженнями. Але знайшлися і захисники зоряної пари. Як справедливо зауважив опонент Моргана: «Гаррі служив своїй країні. Чи багато хто з вас, будучи військовим, має повне право там перебувати і вшанувати пам’ять своїх бойових товаришів — так само, як і всі ми, громадяни своєї країни». Герцог і герцогиня всього лише особисто хотіли засвідчити повагу тим, хто віддав свої життя за них. Тим більше що буквально напередодні королівський онук посварився зі своєю бабусею, яка відмовила йому в проханні покласти вінок до військового меморіалу Кенотаф від його імені.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...