Меган Маркл і принц Гаррі отримали емоційний лист від королеви

Герцог і герцогиня Сассекські отримали емоційний лист від королеви Великобританії.

Про це повідомляє Daily Star. За даними джерел, наближених до монаршої сім’ї, Єлизавета II відправила принцу Гаррі і його дружині Меган Маркл послання, в якому прокоментувала їх рішення покинути Великобританію, перестати виконувати обов’язки старших членів королівської сім’ї і здобути фінансову незалежність.

Відзначається, що королева направила лист близько двох тижнів тому, до того, як позбавила Гаррі і Меган статусу покровителів ряду установ і благодійних організацій. Букінгемський палац відмовився розкривати зміст листа, уточнивши, що воно відображало думки Її Величності щодо державної служби.

Раніше Букінгемський палац оголосив, що принц Гаррі і його дружина не повернуться до виконання обов’язків старших членів британської королівської сім’ї. При цьому Гаррі і Меган збережуть за собою титули герцога і герцогині, які були подаровані їм в якості весільного подарунка. Формально подружжя залишаються «Його і Її королівською високістю», однак, як і раніше, у них немає права використовувати ці титули.

Принц Гаррі і Меган Маркл перестали виконувати обов’язки членів британської королівської сім’ї з 1 квітня 2020 року. Щоб отримати право переїхати в США, працювати і займатися підприємницькою діяльністю, їм довелося відмовитися від звернення «Ваша королівська високість», держфінансування і торгової марки Sussex Royal.

Після укладення договору з відеосервісом Netflix Гаррі і Меган досягли фінансової незалежності від королівської сім’ї. 14 лютого вони оголосили, що очікують другу дитину.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...