Маск втратив 20 мільярдів доларів після появи в телешоу

Засновник компанії Tesla Ілон Маск втратив більше $ 20 млрд після того, як став ведучим шоу Saturday Night Live на телеканалі NBC. Про це повідомляє Forbes.

До появи мільярдера в програмі журнал оцінював його статки в $ 166 млрд. В ефірі Маск заявив, що у нього виявили синдром Аспергера (порушення психічного розвитку, що характеризується серйозними труднощами в соціальній взаємодії), розкритикував свої бізнес-плани і в якийсь момент назвав криптовалюта Dogecoin шахрайством.

Слова підприємця привели до падіння цін криптовалюта більш ніж на 30% всього за один день. 13 травня Маск заявив, що Tesla перестає тимчасово продавати свої електромобілі за біткоіни. На цьому тлі вартість найдорожчої криптовалюта зменшилася різко на 17%, а пізніше знизилася до $ 47 тис.

Надалі почали падати акції Tesla і інших компаній, пов’язаних з біткоіни. До закриття ринків до вечора 13 травня ціна Tesla скоротилася на 15%. В результаті стан Ілона Маска, якому належить 21% частки в компанії, знизилося на $ 20,5 млрд, до $ 145,5 млрд, підрахував Forbes.

Раніше повідомлялося, що заява Ілона Маска про припинення прийому біткоіни в якості оплати обрушило криптовалюта.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...