Лілі Джеймс застали на вечері з Домініком Купером після скандалу зі зрадою

Днями Лілі Джеймс побачили на вечері з її давнім другом і колегою по фільму «Мама Мія 2» Домініком Купером.

Вони відвідали один з ресторанів грецької кухні в Лондоні. На фотографіях, зроблених очевидцями, Лілі і Домінік щось активно обговорюють, сміються і виглядають щасливими.

Зараз в Британії починається новий локдаун з закриттям магазинів і ресторанів, а під час вечері Лілі і Домініка діяло правило: не зустрічатися з іншими людьми в закритому приміщенні, якщо вони не є частиною вашої родини. Однак влада дозволила ділові зустрічі, щоб самозайняті і фрілансери могли займатися роботою. У коментарі для Mail Online Лілі сказала, що її зустріч з Купером була діловою. Представники актриси уточнили, що вона і Домінік обговорювали благодійний проект і після вечері пішли разом.

Очевидці відзначають, що після виходу з ресторану Лілі намагалася залишатися непоміченою, прикриваючи обличчя руками, а Домінік слідував за нею в таксі з пляшкою вина в руках.

Це був перший публічний вихід Лілі після скандалу з одруженим Домініком Вестом. Тоді акторам не спало на думку приховувати свої обличчя і їх запам’ятали під час поцілунків в ресторані. Пізніше Уест виступив і заявив, що інтрижка з Лілі не руйнуючи його 10-річний шлюб. А сама Джеймс пропала з радарів і навіть скасувала свою появу на декількох шоу, щоб, як підозрюють фанати, уникнути незручних запитань про роман з одруженим Вестом.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...