Кортні Кокс не бачилася з бойфрендом Джонні МакДейдом майже вісім місяців

Нещодавно Кортні Кокс з’явилася в ефірі шоу The Vinyl Supper Гадад’езера Ванс, в розмові з яким поскаржилася на довгу розлуку з Джонні МакДейдом, з яким вона перебуває у стосунках вже сім років.


У липні Кортні привітала його з днем ​​народження в Instagram і зазначила, що на той момент вони не бачилися 133 дня. А зараз, за ​​словами актриси, кількість цих днів перевалило за 200.

Він хотів поїхати до Швейцарії, щоб писати там. Але спочатку він поїхав в Англію, і тут раптово оголосили карантин. Я так давно його не бачила. Ти просто не уявляєш … Ми, звичайно, часто спілкуємося по FaceTime, але тепер я думаю: Господи, як же не вистачає його дотиків. Це тяжко, так довго ми ще не були в розлуці, — поскаржилася Кортні.

Після того як стало ясно, що Джонні застряг в іншій країні, Кокс вирішила, що проведе карантин з двома своїми друзями.

Вони хотіли залишитися зі мною, якщо вже Джонні далеко. Мені не хотілося сидіти самій з Коко [дочкою Кортні]. Ось така я боягуз, — поділилася актриса.

Але план з друзями теж зірвався: їх тести на коронавірус виявилися позитивними, а одного навіть госпіталізували.

Він був на штучній вентиляції легенів, мало не помер. Пролежав там 18 днів. Але тепер він повністю здоровий. Це була одна з найстрашніших речей. Я б так і не зрозуміла цей ковід, якби він не підібрався так близько, — підсумувала Кокс. Щоб зайняти себе під час карантину, Кортні вирішила зайнятися цим і так захопилася, що стала готувати кожен день:

Я довго думала, чим себе зайняти. І в підсумку я навчилася готувати багато нових страв.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...