Кіра Найтлі пояснила, чому підтримала Харві Вайнштейна, якого звинувачують в домаганнях

Кіра Найтлі дала відверте інтерв’ю, в якому розповіла про труднощі материнства і згадала про те, як роздягалася перед камерою. Актриса також пояснила, чому не встала на захист колег під час звинувачень Харві Вайнштейна в домаганнях.

Кіра Найтлі розповіла про те, як їй доводиться поєднувати материнство і зйомки. Актриса зізналася, що годування грудьми — непростий процес, який вимагає концентрації. З тієї ж причини актриса зовсім не займається власним зовнішнім виглядом, за це відповідальність несуть стиліст і перукар.

«Я працюю шість годин з перервами на зціджування молока, перш ніж вирушаю додому до своєї доні Делайли. Так що у мене завжди є в запасі молоко в холодильнику на випадок, якщо вдома не вистачить. Звичайно, це все дуже непросто, але якось справляюся. Збиратися на роботу мені, якщо чесно, допомагають мої перукар, стиліст, візажист і інші люди з моєї команди. Навіть зачесатися сама не можу. І не знаю, у що мене одягнуть, — приносять якісь речі і наряджають в них».

Актриса також пояснила, чому не підтримала своїх колег, які виступили зі звинуваченнями проти Харві Вайнштейна. Кіра зізналася, що не вважає історії актрис переконливими.

«Перш за все, не так уже й добре я його знала. А головне — мені він ніякого збитку не завдав. Ні морального, ні фізичного. Найбільше ми контактували в зв’язку з фільмом «Гра в імітацію». Правда, я знімалася вагітною. Та й взагалі, може, я просто не в його смаку? Звичайно, я знала, що він бабій. Всі це знали. Таке не приховаєш — видно завжди неозброєним оком. Але, чесно кажучи, думала, це у нього відбувається за обопільною згодою. І я, знову ж таки, ніколи не чула, що він когось зґвалтував. Всім добре було відомо і що Харві — моторошний хам, задирака і хуліган. Хто не чув його криків, лайки і вереску? Але всі ці історії з запрошеннями актрис в номер, вимогами зробити йому масаж і все інше якось не видаються мені переконливими … Особливо звинувачення в тому, що у нього була фабрика з виробництва наркотиків. По-моєму, це нісенітниця повна. Навіщо? І в кінці-то кінців, що б там не було, але цей тип знав толк в справжньому кіно».

З недавніх пір Кіра Найтлі відмовилася зніматися у фільмах оголеною. Актриса зазначила, що раніше для неї не становило жодних проблем постати на екрані голою, проте після пологів Кіра вирішила залишити цю справу її дублерка.

«У мене є прекрасна дублерка, і у неї чудово красиве тіло. Не те щоб я переживала через своє, просто я подумала — ні, вистачить. Народжувала, мені вже за тридцять … А ця мила жінка з великим задоволенням мене замінює. Я раніше знімалася в них сама і відчувала себе абсолютно комфортно. Але зараз так більше себе не відчуваю. І не тому, що незадоволена своїм тілом. Особисто я абсолютно щаслива. Але стояти голою перед групою чоловіків, а потім дивитися на себе голу на екрані? Навіщо? На щастя, мені це більше не потрібно робити».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...