34-річна Кіра Найтлі розповіла про другу вагітність та дала пораду молодим матерям

34-річна Кіра Найтлі розповіла про другу вагітність та дала пораду молодим матерям

Місяць тому стало відомо, що 34-річна Кіра Найтлі стала мамою вдруге.

Про це вдалося дізнатися завдяки папараці, які зняли актрису і її чоловіка Джеймса Райтона під час прогулянки з малюком. Однак сама Найтлі протягом місяця ніяк не коментувала цю ситуацію. Тільки днями актриса в інтерв’ю BBC розповіла про другу дитину і вагітність.

Кіра зізналася, що у неї катастрофічно не вистачає часу на себе – вона не вилазить з піжами і не кожен день розчісує волосся. Загалом, проживає будні звичайної мами немовляти.

“Милий Люк, який сьогодні робив мені укладку до ефіру, зачесав нарешті моє волосся. Я одягла не своє плаття, так що мене просто привели сюди. Мій зовнішній вигляд ні про що не говорить”, – сказала Кіра в бесіді з телеведучою Луїз Мінчін.

Найтлі зазначила, що це абсолютно нормальне явище. Актриса розповіла, що годує малюка грудьми, тому не може залишити його надовго. Часом у неї навіть не вистачає часу на елементарне прибирання. А щоб прийти на інтерв’ю, їй довелося викроїти час між годуваннями. У фіналі інтерв’ю Найтлі дала всім мамам грудних дітей кумедну пораду:

“Залишайтеся в піжамі і не розчісуйте волосся. Нехай у домі буде повний безлад. Дивіться тільки на тих людей, які приносять вам їжу”, – сказала актриса.

Поділитись