Кім Кардашьян відповіла на заяви Каньє Уеста про розлучення і тиранію «Кріс Чен Ин»

Нещодавно репер Каньє Уест, який вирішив брати участь у президентських перегонах, влаштував зустріч з виборцями і здивував всіх своїм емоційним виступом.

Він говорив про віру, про політику, але також виніс на публіку чимало сімейних подробиць. Зокрема, Уест сказав, що вмовляв Кім Кардашьян зробити аборт і «мало не вбив власну дочку», але потім отримав «знак згори» і вирішив залишити дитину. Каньє виступав без мікрофона, говорив експресивно і на моменті про аборт навіть заплакав.

Потім Уест продовжив дивувати публіку в Twitter. Він написав ряд твітів, деякі з яких вже вилучені, де поскаржився на тещу, Кріс Дженнер, і сказав, що вона хотіла «закрити його», а Кім після його слізної мови про аборт «викликала йому доктора». Також він назвав маму дружини «Кріс Чен Ин» і зізнався, що з 2018 року думав розлучитися з Кардашьян. Всі ці дивні речі, які виклав Каньє в Twitter, викликали багато питань.

І тут Кім опублікувала в Instagram заяву про те, що Уест страждає від психічного захворювання. В одному з нині віддалених твітів Уеста говорилося, що «Кім і Кріс зробили заяву без його схвалення».

Це не те, що повинна робити дружина, — написав Каньє. Можливо, він говорив про цей лист:

«Як багато хто знає, у Каньє біполярні розлади. Всі, хто стикався з цим, знають, як складно і боляче це усвідомлювати. Я ніколи не розповідала, як це впливає на нашу домашню життя, тому що думаю про безпеку дітей і недоторканності приватного життя Каньє. Але сьогодні я вирішила, що треба — через стигматизації і неправильних уявлень про психічне здоров’я», — почала лист Кім.

Вона сказала, що без участі страждає розладом його сім’я нічого не може зробити.

«Людина сама повинна брати участь в процесі отримання допомоги, незалежно від того, як сильно намагаються його сім’я і друзі. Я розумію, що Каньє піддається критиці, тому що він громадський діяч, і його дії іноді викликають сильну реакцію. Він прекрасний, але складна людина, до того ж артист і чорношкірий, він пережив болісну втрату своєї матері і зараз має справу з тиском, який тільки посилюється через його біполярного розладу. Ті, хто близький з Каньє, знають, що його слова не завжди збігаються з його намірами.

Біполярний розлад не применшує і не знецінює його мрії і творчі ідеї. Це частина його генія, і, як ми бачимо, багато його мрії здійснилися. […] Я переконливо прошу засоби масової інформації та громадськість дати нам співчуття і співчуття, які необхідні, щоб ми могли впоратися з цим. Спасибі всім тим, хто висловив турботу про благополуччя Каньє, спасибі за розуміння», — підсумувала Кім.

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Load...