Келлан Лутц і його дружина Бріттані втратили дитину

Зірка фільму «Сутінки» Келлан Лутц і його дружина Бріттані поділилися зі своїми передплатниками в Інстаграм сумною новиною — на шостому місяці вагітності, 31-річна Бріттані втратила дитину.

У пості, написаному в формі звернення до ненароджених дочки, Бріттані не стала деталізувати цю подію. Але судячи з усього, життя Бріттані теж була під загрозою.

«Дівчинка моя, для мене було великою честю і задоволенням бути твоєю мамою всі ці шість місяців. Я дуже старалася, і кожен раз дуже раділа, коли бачила твоє маленьке личко під час УЗД і відчуваючи, як ти легенько штовхаєшся. Не знаю, чому це сталося таким чином, але частина моєї свідомості знаходить розраду в тому, що тобі не довелося відчути болю і розбитого серця, і не доведеться в майбутньому. Тепер ти в обіймах Господа, і одного разу ми з тобою зустрінемося. А поки я не зустріла тебе на небесах … Твоя мама любить тебе дуже сильно.

Я не готова говорити про те, що сталося, і не впевнена, що коли-небудь зможу. Але я можу висловити величезну подяку самому чудовому чоловікові, який був зі мною весь цей час. У мене найкраща сім’я, яка надає мені підтримку. Молитви друзів означають для мене все. Мій чудовий доктор і чудова команда медиків з медичного центру Лос-Анджелеса, які допомогли мені вижити — справжні герої. І всім, хто здав донорську кров — я не можу в повній мірі висловити свою подяку. Без вас мене б уже не було в живих».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...