Карл Урбан розкрив своє камео в дев’ятому епізоді «Зоряних воєн»

У бесіді з Digital Spy Карл Урбан розповів, що у нього є невелике камео в «Зоряні війни: Скайуокер. Схід».

За словами актора, під час зйомок дев’ятого епізоду він заглянув на майданчик до Джей Джей Абрамсу, з яким працював над франшизою «Зоряний шлях», і режисер знайшов спосіб включити його в фільм — народити в штурмовика.

@Ось як все було, — каже Урбан. — Мені пощастило відвідати Джей Джей Абрамса, коли він знімав «Скайуокер. Схід». Поки я був там, він надів на мене костюм штурмовика, і ми гарненько повеселилися на майданчику. Однією з моїх головних цілей в житті давно було стати штурмовиком, так що тепер це можна викреслити ».

«У фільмі я говорю: «Лицарі Рен», коли Кайло Рен йде по коридору повз двох штурмовиків. Я один з них», — додав актор.

Урбан не єдиний актор, який з’явився в сиквелах «Зоряних воєн» в образі штурмовика. У «Пробудження сили» Деніел Крейг зіграв штурмовика, який відпускає Рей, а в вирізаній сцені з «Останніх джедаїв» штурмовик у виконанні Тома Харді дізнається про проникнення на корабель Першого Ордена Фінна.

Дев’ятий епізод «Зоряних воєн», незважаючи на низькі оцінки критиків (51% «свіжості»), добре показав себе в прокаті, хоча і не зміг повторити успіх попередніх частин з касою в 1,07 млрд доларів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...